Novinky
Speciální akce, produktové novinky

Vánoce 2021

Čtvrtek, prosince 23, 2021
Všem našim milým zákazníkům přejeme radostné a pohodové Vánoce, v novém roce hlavně hodně zdraví, štěstí a jen samé dobré zprávy.
Znovu se na vás budeme těšit 3/1/2022 v obvyklém čase.

Beauty mineral® kosmetika z Mrtvého moře

Pondělí, září 7, 2020
Beauty mineral® kosmetika z Mrtvého moře nově u nás v BylBarru
S radostí oznamujeme, že jsme rozšířili nabídku o unikátní kosmetiku Beauty mineral® z Mrtvého moře. Originální přípravky s vysokým obsahem solí a minerálů jsou vhodné k péči o zdravou pokožku i pokožku se specifickými nároky.
Beauty mineral® kosmetiku z Mrtvého moře lze zakoupit pouze v kamenných prodejnách, jsme rádi, že patříme mezi ně ????
Více informací na https://www.beautymineral.cz/, co nemáme rádi pro vás objednáme...

Pro podzim v pohodě

Pátek, září 20, 2019
Chcete prožít podzim v pohodě?
Vyzkoušejte tinktury z čínských bylinek zn. YaoMedica. Nově u nás v BylBarru.

Jack N 'Jill

Středa, dubna 3, 2019
Zubní pasty Jack N 'Jill pro děti i dospělé.  Absolutně nejbezpečnější přírodní zubní pasty pro děti v minimalistickém, recyklovatelném balení. Zubní pasty obsahují pouze přírodní složky, jsou hypoalergenní a pro děti nepředstavují žádné riziko při polknutí. Pasty jsou vhodné od prvních zoubků a jsou prostě MŇAM! Nejen dětské zubní pasty Jack N 'Jill, ale i další zajímavé produkty této značky najdete nově u nás v BylBarru.

Zákaznická karta RYOR - konec akce

Pondělí, října 22, 2018
Máte zákaznickou kartu Ryor? Razítka lze sbírat pouze do 31.10.2018.  

AROMATICA v BylBarru

Pondělí, října 8, 2018
Ve čtvrtek 11.10.2018  od 13 hod jsme pro Vás připravili prezentaci nejnovější řady kosmetických přípravků z bambuckého másla Bebutter. Zástupkyně společnosti AROMATICA Vám přípravky představí, poradí, během prezentace si vše můžete na vlastní kůži vyzkoušet :-).

Dračí krev ústní sprej

Pondělí, září 3, 2018
Znáte Dračí krev?  Po naříznutí kůry stromu Sangre de Drago vytéká tmavě červená pryskyřice - Dračí krev. Dá se užívat zevně i vnitřně, má silné antimikrobiální, antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky.

Zákaznická karta RYOR

Pátek, května 11, 2018
Ryor nově nabízí svým zákazníkům věrnostní kartu. Za každý nákup kosmetiky v hodnotě 100 Kč je razítko. Za nasbírání 6, 10, 14 nebo 18 razítek získáte DÁREK.

Dekorativní kosmetika SO'BiO étic

Pátek, dubna 13, 2018
Rozšířili jsme sortiment. Řasenky, oční stíny, BB krémy zn. SO'BiO étic Vám rádi představíme i u nás v BylBarru.

AROMATICA v BylBarru

Pátek, března 9, 2018
Máme pro Vás další představení zajímavých přípravků. Tentokrát ve středu 14.3. od 14 hod se zástupkyní společnosti AROMATICA. Přijďte si vyzkoušet nejnovější řadu kosmetických přípravků z bambuckého másla Bebutter. Voňavá šlehaná i tuhá másla v zajímavém obalu, navíc s certifikací přírodnosti CPK, CPK bio Vám během prezentace nabídneme s 10% slevou.

Aromedica v BylBarru

Pondělí, března 5, 2018
Již tuto středu 7. 3. 2018 od 14 hod Vás spolu se zástupkyní společnosti Dr. Mazourovou zveme na představení originálních kosmetických přípravků na bázi aromaterapie. Představení sortimentu, možnost vyzkoušet, ovonět a poradna Vám bude k dispozici během celého odpoledne. Nákup vybraných produktů navíc se slevou 10%. Těšíme se na Vás

STOP igelitkám! Pořiďte si ČESKOU SÍŤOVKU

Středa, února 21, 2018
Nově i u nás v BylBarru. Každá Česká síťovka je originál. Ručně se šijí i ručně barví. Vznikají ve spolupráci s mnohými chráněnými dílnami, hrdě nesou známku Český výrobek.
Proč síťovka? Je pěkná, lehká, skladná a hodně unese

Konopná poradna

Pondělí, ledna 29, 2018
Všechno, co jste kdy chtěli vědět o konopí (ale báli jste se zeptat)

Aromalampy

Středa, listopadu 29, 2017
Pro Vaši domácí pohodu... Nově u nás BylBarru naleznete i krásné porcelánové aromalampy zn. Bridgewater Candle Company v několika variantách.

Zásilkovna

Pátek, listopadu 24, 2017
Od pondělí 27/11/2017 si u nás v BylBarru můžete vyzvednout svoji objednávku z eshopu, pokud byla poslána prostřednictvím Zásilkovna.cz.

Med přímo od včelaře

Středa, září 27, 2017
Od září 2017 u nás můžete zakoupit pravý Český med od pana Kamila  Smetany z Počedělic u Loun.