Novinky
Speciální akce, produktové novinky

POPULIST

Čtvrtek, května 19, 2022
O KAPKU LEPŠÍ DEN Novou značku POPULIST rozhodně nepřehlédnete. Nabídka CBD konopných produktů osvěží velmi dobrou kvalitou a super cenou. Zastavte se u nás v BylBarru třeba pro medvídky s CBD.

Beauty mineral® kosmetika z Mrtvého moře

Pondělí, září 7, 2020
Beauty mineral® kosmetika z Mrtvého moře nově u nás v BylBarru
S radostí oznamujeme, že jsme rozšířili nabídku o unikátní kosmetiku Beauty mineral® z Mrtvého moře. Originální přípravky s vysokým obsahem solí a minerálů jsou vhodné k péči o zdravou pokožku i pokožku se specifickými nároky.
Beauty mineral® kosmetiku z Mrtvého moře lze zakoupit pouze v kamenných prodejnách, jsme rádi, že patříme mezi ně ????
Více informací na https://www.beautymineral.cz/, co nemáme rádi pro vás objednáme...

Pro podzim v pohodě

Pátek, září 20, 2019
Chcete prožít podzim v pohodě?
Vyzkoušejte tinktury z čínských bylinek zn. YaoMedica. Nově u nás v BylBarru.

Jack N 'Jill

Středa, dubna 3, 2019
Zubní pasty Jack N 'Jill pro děti i dospělé.  Absolutně nejbezpečnější přírodní zubní pasty pro děti v minimalistickém, recyklovatelném balení. Zubní pasty obsahují pouze přírodní složky, jsou hypoalergenní a pro děti nepředstavují žádné riziko při polknutí. Pasty jsou vhodné od prvních zoubků a jsou prostě MŇAM! Nejen dětské zubní pasty Jack N 'Jill, ale i další zajímavé produkty této značky najdete nově u nás v BylBarru.

Dračí krev ústní sprej

Pondělí, září 3, 2018
Znáte Dračí krev?  Po naříznutí kůry stromu Sangre de Drago vytéká tmavě červená pryskyřice - Dračí krev. Dá se užívat zevně i vnitřně, má silné antimikrobiální, antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky.

Aromalampy

Středa, listopadu 29, 2017
Pro Vaši domácí pohodu... Nově u nás BylBarru naleznete i krásné porcelánové aromalampy zn. Bridgewater Candle Company v několika variantách.