Aromedica v BylBarru

5.3.2018 15:40:37

Již tuto středu 7. 3. 2018 od 14 hod Vás spolu se zástupkyní společnosti Dr. Mazourovou zveme na představení originálních kosmetických přípravků na bázi aromaterapie. Představení sortimentu, možnost vyzkoušet, ovonět a poradna Vám bude k dispozici během celého odpoledne. Nákup vybraných produktů navíc se slevou 10%. Těšíme se na Vás
Již tuto středu 7. 3. 2018  od 14 hod Vás spolu se zástupkyní společnosti Dr. Mazourovou zveme na představení originálních kosmetických přípravků na bázi aromaterapie. Představení sortimentu, možnost vyzkoušet, ovonět a poradna Vám bude k dispozici během celého odpoledne. Nákup vybraných produktů navíc se slevou 10%. Těšíme se na Vás
Co nabízí Aromedica? Některé výrobky jsou  díky své jedinečnosti v ČR registrovány jako patent. Pro výrobu jsou používány nejen sofistikované složité receptury, ale také výhradně přírodní a velmi kvalitní suroviny. Patří k nim přírodní rostlinné silice v aromaterapeutické kvalitě, za studena lisované rostlinné oleje, řada bylinných extraktů, mikronizované řasy, houby, části rostlin a semena, sůl z Mrtvého moře, fruktóza, pivní kvasinky, vzácné kovy a minerály a další účinné látky. Většina výrobků obsahuje suroviny, jejichž cena se pohybuje v řádech statisíců korun za jeden kilogram. Přesto udržujeme ceny výrobků na zlomku obvyklé ceny v zahraničí. 
Olejové přípravky obsahují 100 % účinných látek bez konzervantů. Žádný z našich výrobků neobsahuje barviva a umělé parfémy, všechny jsou testovány pouze na lidech, mnohé v klinickém provozu na lůžkových zařízeních. Emulzní výrobky, např. krémy. obsahují vysoké procento účinných látek a jen minimální množství látek konzervačních (kvůli obsahu vody).
Zcela unikátní jsou přípravky Celucaps a Celugel. Tyto originální výrobky pomáhají lidem s výskytem cellulitis a hromaděním tuku na disponovaných partiích. Jejich hlavní účinné látky jsou různá přírodní metabolika (řasy, houby, zelený ječmen), éterické oleje, bylinné extrakty a rostlinné oleje. Většina těchto ingrediencí je obsažena v obou variantách. Velmi oblíbené jsou také vynikající zdravotní pastilky "Bonne Santé" (Dobré zdraví) v kterémkoli ze sedmi provedení. Jsou vynikajícím profylaktikem proti onemocněním dýchacích cest, ústní dutiny, znamenitě osvěžují a odstraňují některé příčiny chronického zápachu z úst. 

« Zpět